+48 795-947-370 biuro@motoagro.net OLX

COVID 19

W związku z trwającą pandemią, prosimy o ile to możliwe, o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Czytaj więcej

Mazurskie Agro Show 2020

8 i 9 lutego br. odbyło się Mazurskie Agro Show w Ostródzie. Była to okazja do spotkania i rozmów z rolnikami z północnej części Polski. Wystawa w Ostródzie zyskała już spore uznanie i co roku odwiedza ją coraz więcej osób.

Czytaj więcej

Szkolenie serwisowe

Pod koniec stycznia udaliśmy się do fabryki McHale w Ballinrobe w Irlandii na szkolenie serwisowe. Dowiedzieliśmy się o najnowszych modyfikacjach w maszynach, a także wspólnie z pracownikami McHale w Irlandii przeszkoliliśmy serwisantów z naszej sieci dealerskiej.

Czytaj więcej

Polagra Premiery 2020

W dniach 17-19 stycznia 2020 wzięliśmy udział w wystawie POLAGRA PREMIERY w Poznaniu. Była to okazja, aby pokazać nasz najnowszy sprzęt i porozmawiać o nim z osobami odwiedzającymi stoisko.

Czytaj więcej

Agritechnica 2019

Za nami targi AGRITECHNICA w Hanowerze. Tak jak podczas poprzednich edycji, stoisko McHale zostało licznie odwiedzone przez osoby zainteresowane.

Czytaj więcej

Agrotech Kielce

W dn. 15-17 marca braliśmy udział w targach AGROTECH w Kielcach. Była to okazja do zaprezentowania wielu produktów z naszej gamy maszyn. Jak co roku targi odwiedziło wiele osób zainteresowanych maszynami rolniczymi.

Czytaj więcej